POTRZEBUJESZ  POMOCY ?  
                             ZADZWOŃ DO NAS !  794 754 258
Strona głowna-O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe MAWI w 1989 rozpoczęło montaż żeliwnych kotłów opalanych olejem opałowym. Oferta zawierała typoszereg kotłów olejowych o mocy od 23 do 73 kW. Kotły MAWI jako pierwsze w Polsce uzyskały atest energetyczny.

MAWI rozpoczęła montaż kotłów olejowych w oparciu o podzespoły renomowanych firm krajowych i europejskich takich jak BLOWTHERM, LAMBORGHINII, WORGAS, DANFOSS, IMIT, GRASLIN, KÖRTING i innych.

Stopniowo z upływem czasu dzięki doświadczonej kadrze technicznej posiadającej wieloletnie doświadczenie w dziedzinie odlewnictwa i grzejnictwa wprowadzone zostały do produkcji kotły atmosferyczne o mocy 7-42 kW i kotły o mocy 71-231kW opalane olejem opałowym i gazem. Wprowadzone nowatorskie rozwiązania poparte zgłoszonymi patentami umożliwiły stworzenie kotłów ,których konserwacja i serwisowanie zostało uproszczone do minimum. Cały typoszereg kotłów to udane konstrukcje spełniające wysokie wymagania trwałościowe i ekonomiczne w kierunku zgodnym z trendami zachodnich firm produkujących kotły żeliwne.

Do dziś firma MAWI wyprodukowała kilkanaście tysięcy kotłów olejowych i gazowych. Moc sprzedanych kotłów równoważna jest mocy kilkunastu bloków energetycznych w średniej elektrociepłowni. Wprowadzenie kotłów MAWI na polski rynek w znaczący sposób przyczyniło się do ograniczenia emisji szkodliwych produktów spalania. Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań korzystając z doświadczeń przodujących firm europejskich. Przykładem nich będzie współpraca z firmą Worgas, która zaowocowała palnikami atmosferycznymi o wyjątkowo niskiej emisji Co i NOx.

Kotły MAWI były wystawiane na wystawach krajowych i międzynarodowych gdzie uzyskały wyróżnienia, medale oraz nagrody. Kotły MAWI znalazły uznanie zarówno wśród odbiorców indywidualnych jak i zbiorowych.

Na dobrą opinię o kotłach MAWI wpływa to, iż są one niezawodnie i pracują bezawaryjnie przez wiele lat. Przy czym są to kotły podczas eksploatacji w pełni bezpieczne. Kotły produkowane przez Firmę MAWI w niczym nie ustępują kotłom firm zachodnich, a mają tą zaletę, iż są od nich zdecydowanie tańsze. Wysoka sprawność kotłów poparta jest wieloletnimi badaniami i otrzymanymi atestami i certyfikatami.


Firma MAWI zajmuje się także wykonywaniem instalacji swoich wyrobów oraz instalacjami połączonych systemów grzewczych ; w tym ogrzewanie podłogowe , układ solarny i inne.

Z końcem roku 2015 firma MAWI zaprzestała produkcji kotłów skupiając się na sprzedaży i serwisie urządzeń. Dbamy o to by nasze wyroby długo służyły użytkownikom zapewniając części i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

Dbamy również o klientów z odległych stron Polski naprawiając urządzenia przysłane do firmy bądź jedziemy do klienta świadcząc kompleksową usługę serwisu i regulacji.

Od 2016 świadczymy usługi w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji, a od 2017 intensyfikujemy działania w zakresie Dozorowego chemicznego czyszczenia kotłów z kamienia.

 

 

Adres firmy
P.P.H MAWI
ul. Praska 15/17
93 - 181 Łódź

SZYBKI KONTAKT

426 402 402
426 819 510

 

 

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta
czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

RODO
Sprawy wymagające bezzwłocznej interwencji prosimy zgłaszać pod numerem telefonu:
794 754 258
Po 20.00 sprawy ważne proszę zgłaszać SMS-em.
 Powered by: www.cdx.pl